Karta taorta wyciągnięta przez

Informacje

Dodany: 2017-11-11
Kategoria: Tarot

art

Potem nieraz brakuje Ci pieniędzy. Tak więc można stwierdzić, iż w niektórych przypadkach jesteś zbyt rozrzutny. Powinieneś czasami bardziej zastanowić się nad tym czy dana rzecz jest Ci potrzebna. Pozwoli Ci to w przyszłości uniknąć kłopotów finansowych.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Mag położenie normalne

Swymi pieniędzmi gospodarujesz raczej mądrze, jednak czasem zdarza Ci się rozrzutność. Nieraz masz z tego powodu wyrzuty sumienia. Tak więc, jeśli chcesz więcej zaoszczędzić, powinieneś być w niektórych sytuacjach bardziej rozsądny w wydawaniu pieniędzy.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kapłanka położenie normalne

Zdarza się, że czasem brakuje Ci pieniędzy. Dzieje się to z tego powodu, iż nieraz kupujesz rzeczy, które nie są Ci w ogóle potrzebne. Chcąc w przyszłości uniknąć kłopotów finansowych powinieneś najzwyczajniej w świecie zrezygnować z nich. Dzięki temu uda Ci zaoszczędzić.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Cesarzowa położenie normalne

Jesteś osobą rozsądną, rzadko zdarza Ci się zakupić rzecz która byłaby Ci niepotrzebna. Starasz się oszczędzać, choć nie zawsze to wychodzi w 100%. Generalnie nie jesteś jednak rozrzutny, masz szacunek do pieniędzy, co pozwoli Ci w przyszłości na spełnienie poważniejszych planów.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Cesarz położenie normalne

Generalnie nie jesteś rozrzutny, jednak jako że masz spore ambicje chciałbyś jeszcze więcej zaoszczędzić. Jest to bardzo dobra cecha charakteru, podczas gdy inni zarabiając niezłe pieniądze, ciągle narzekają że im ich brakuje, Ty potrafisz żyć na całkiem dobrym poziomie i jeszcze zaoszczędzić. Taka postawa zaprocentuje w przyszłości.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kapłan położenie normalne

Jeśli chcesz potrafisz być oszczędny. Jednak zdarza Ci się nieraz zbyt duża rozrzutność. Prowadzi to potem do sytuacji iż brakuje Ci pieniędzy, i nieraz musisz rezygnować z rzeczy, które naprawdę Ci się podobają i byłyby potrzebne. Tak więc powinieneś trochę nad sobą popracować.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kochankowie położenie normalne

Bywasz nazbyt rozrzutny. Czasem pod wpływem chwili zdarza Ci się kupować rzeczy, które potem okazują się nieprzydatne. Dlatego też powinieneś zacząć nad sobą pracować. W innym wypadku ciężko będzie Ci kiedykolwiek zaoszczędzić.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Rydwan położenie wróżka na telefon normalne

Nie jesteś strasznie rozrzutny, aczkolwiek jeśli chcesz więcej zaoszczędzić, musisz zwracać jeszcze większą uwagę na to jakie rzeczy kupujesz. Część z nich w ogóle Ci się nie przydaje, wypadałoby z nich zrezygnować. Dzięki temu odłożysz na wyższy cel który Ci przyświeca.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Sprawiedliwość położenie normalne

Nie jesteś rozrzutny bardziej od przeciętnego człowieka, co wcale nie znaczy że mając odpowiednie podejście nie mógłbyś zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Komentarze: 10


noavatar.png
Violeta 2017-11-19

czerpiesz znakomitego bloga

noavatar.png
Joseph 2017-11-20

Pasjonująco skomponowane

noavatar.png
Cherie 2017-11-20

bede tu powracać ponieważ przebojowo robisz

noavatar.png
Lonny 2017-11-24

dzięki zanadto zachwycający napis

noavatar.png
Coretta 2017-11-24

Morowy wpisik

noavatar.png
Lola 2017-11-24

Zafascynowało miażdży zażarcie

noavatar.png
Santos 2017-11-24

pochłonął się w wpisika

noavatar.png
Garrett 2017-11-24

wciągnąłem się w wpisika

noavatar.png
Antoine 2017-11-25

głosiłem z zapartym oddechem

noavatar.png
Clement 2017-11-25

rzeczywiście ekscytująco nagryzmolone