Niestety nie będzie dane Wam być razem Chłopak w którym się zakochałaś

Informacje

Dodany: 2017-11-30
Kategoria: porady wrózbiarskie

art

Nawet gdyby był on Tobą zainteresowany wcale tak się nie stanie. Musisz sama zacząć w siebie wierzyć, wtedy dopiero uda Ci się odmienić los. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. Co do chłopaka, nie odwzajemni on Twoich uczuć, dopóki Ty nie zmienisz swego zachowania. Tak więc o niczym mu nie mów.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Sąd ostateczny położenie normalne

Jesteś pozytywnie nastawiona do życia, płynie od Ciebie korzystna energia, dzięki temu uda Ci się zdobyć serce chłopaka który Ci się podoba. Zobaczysz, że już niedługo będziecie wróżby razem, i to on będzie się bardzo o Ciebie starał. Jest Wam pisany stały związek, z którego może wyjść nawet małżeństwo. Tak więc nie zmieniaj się, niedługo wszystko wyjdzie tak jak sobie zaplanowałaś. Nie mów o tym, że Ci na nim zależy, wszystko samo się ułoży.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Gwiazda położenie normalne

Bardzo dużo myślisz o chłopaku, który Ci się podoba. Jesteś osobą szczerą, o dobrym sercu, co niestety nie wpływa dobrze na Twoje życie w tym zakłamanym świecie. Nic nie mów o swym uczuciu, gdyż to wcale nie pomoże. Musisz wziąć się w garść, zacznij nad sobą pracować, skończ z użalaniem się nad własnym losem. Zobaczysz, że jeśli zmienisz podejście na bardziej optymistycznie już niedługo szczęście uśmiechnie się także do Ciebie.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Wieża położenie normalne

Przede wszystkim nie staraj się niczego na siłę przyspieszać. Nie narzucaj się chłopakowi, który Ci się podoba, pamiętaj ze jeśli ma się to skończyć powodzeniem to on powinien wykonać pierwszy krok. Obiekt Twoich marzeń póki co jest trochę zafrasowany, najprawdopodobniej ma za sobą nieudany związek z inną dziewczyną , nie możesz więc go poganiać, ani niczego przyspieszyć. Co najwyżej możesz dawać mu sygnały, iż może liczyć na Twe zainteresowanie. Po jakimś czasie na pewno sam przyjdzie do Ciebie i zaproponuje spotkanie. Co będzie dalej to już zależy tylko od Was.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Diabeł położenie normalne

Niestety nie będzie dane Wam być razem. Chłopak w którym się zakochałaś, choć na pozór wydaje się szczęśliwy, w rzeczywistości przeżył niedawno nieszczęśliwą miłość , o której nie zdajesz sobie sprawy. Z tego powodu nie chce póki co wiązać się z inną kobietą. Musisz więc jak najszybciej przestać o nim myśleć i skupić się na innych rzeczach, a miłość sama do Ciebie przyjdzie.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: śmierć położenie normalne

Mam dla Ciebie dwie wiadomości. Jedną dobrą druga złą. Dobra jest taka, że podobasz się chłopakowi, który się podoba Tobie. Już wkrótce zaczniecie się spotykać. Zła jest taka, że chociaż początki będą miłe, im dalej w las tym będzie gorzej. Szybko okaże się że wyidealizowałaś sobie obiekt teraźniejszych westchnień.